Biz | Mopak Defter

Biz Kimiz?

Biz, 1926’dan beri ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duyan, çalışma arkadaşlarımızdan aldığımız güçle her zaman zinde kalmayı başarabilen, nesilden nesile aktarılan tecrübelerle günümüz teknolojisini bir potada eriterek her daim ürettiğimiz ürünlere değer katmanın peşinde olan bir kağıt ve karton üreticisiyiz.

Mopak Defter ise sizinle en fazla yakınlaştığımız, duygusal bağımızın siz değerli müşterilerimizle en kuvvetli olduğu, renk renk çeşit çeşit herkese hitap eden, Türkiye’de defter denildiğinde belki de ilk akla gelen bir defter markası. Siz müşterilerimizden aldığımız destekle bu markayı her zaman daha ileriye taşıyıp defterlerimizi modern, şık ve kaliteli çizgisinde tutarak beğenilerinize sunmaya devam edeceğiz.

Sosyal sorumluluk bilinci ile yoğrulmuş firma kültürüyle markamız, hem çalışanlarımız tarafından sahiplenilmeyi hem de siz müşterilerimiz gözünde her geçen gün daha iyi bir konuma erişmeyi hedefliyor.

Üretimin bir ülke ekonomisinin temel taşlarından birisi olduğunu çok iyi biliyor, Türkiye için üç farklı ilde dev üretim tesislerimizle ve binlerce çalışanımızla yaşama kalite ve değer katmaya sonsuz gayret gösteriyoruz ve göstereceğiz.